Kontakta oss

E-post: info.fse@bravida.se

Telefon (växel): 08-695 20 00

Projektkontor:
Månskärsvägen 10B
141 75 Kungens Kurva

Byggetablering:
Hanstavägen 150, Akalla
164 74 Stockholm

Bravidas huvudkontor:
Mikrofonvägen 28
126 38 Hägersten, Sverige


Ola Månsson, Projektchef
E-post: ola.mansson@bravida.se
Tel: +46 732272400

Per Andersson, Produktionschef
E-post: per.j.andersson@bravida.se
Tel: +46 707875525

Tommy Johansson, Arbetsmiljösamordnare
E-post: tommy.johansson@bravida.se
Tel: +46 761054943

Anna Sjögrund, Inköp
E-post: anna.sjogrund@bravida.se
Tel: +46 709558370

Filip Jemdahl, Entreprenadingenjör, produktion
E-post: filip.jemdahl@bravida.se
Tel: +46 734326211

Pascal Sayah, Projektering
E-post: pascal.sayah@bravida.se
Tel: +46 737089923

Fredrik Lampa, Kvalité och Provning
E-post: fredrik.lampa@bravida.se
Tel: +46 702505707

Henric Ednell Lauberg, Projektstyrning
E-post: henric.ednell@bravida.se
Tel: +46 702859230

Cecilia Andrén, HR
E-post: cecilia.andren@bravida.se
Tel: +46 722116072

Anna Francke, Information
E-post: anna.francke@bravida.se
Tel: +46 761140026


Intresserad av att bli leverantör eller av att jobba hos oss?

Kontakta oss via sidan Upphandling respektive Lediga jobb.